Diode Epilasyon – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

Diode Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmada son derece etkili Lazer Epilasyon, günümüzde kadın ya da erkek herkesin ihtiyaç duyduğu bir uygulama.

Asuman Kuaför&Güzellik Merkezi kurucusu Güzellik Uzmanı Asuman Albayrak, ince, kalın tüylerde ve koyu ciltlerde bile tüylerden sonsuza dek kurtulmanın mümkün olduğunu belirtiyor. Ayrıca, merkezlerinde kullandıkları Olive Diode Lazer cihazı ile, kıl köklerine 808-810nm nüfuz edebildiklerini, tüylerden kurtulmada lazer epilasyonun –farklı cilt ve kıl yapısında değişiklik gösterse de- yüzde 90 düzeyinde başarı sağladığını belirtiyor.

lp

Lazer epilasyon uygulamasında acı hissi minimize edilmiş olsa da, çok hassas ciltlerde cildin buzla soğutulması konforu artıracaktır. Lazer başlıklarındaki incecik epidermis tabakası, atış aralarında hızla kendini soğutmaktadır.

Bu uygulama neler getirir?
İnce yapılı epidermis, atış aralarında kolayca ısı kaybeder. Buradaki hafif derecede ısınma, cihazın soğuk probunun teması ile sürekli giderilir. Acı hissetmeden masaj konforu rahatlığında seanslar tamamlanır.

  • Cilde ciddi ışık verilmediğinden güneşten korunma gerekmez, 4 mevsim rahatlıkla uygulanabilir.
  • Kullanım basittir, operatör kolayca öğrenir.
  • Kıllar yanmaz, koku olmaz,
  • Uygulama yapılan bölgede boşluk kalmadığı için rötuş seansı gerekmez.

Çok Önemli Not:
-Lazer başlığımız her kullanımda streç film ile kaplanarak, “kişiye özel” hijyenik uygulama yapılmaktadır.
-Diode Lazer cihazı, 810nm dalga boyu ile, deri altındaki kıl köküne ulaşarak yakıyor ve bir daha kıl çıkmıyor. Bu sayede tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabiliyorsunuz.
Lazer Epilasyon hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın

DİODE LAZER EPİLASYON
1.UYGULAMA                                   2.UYGULAMA
ie3

Diode Lazer cihazımızın kılları nasıl yok ettiğini görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz…

                                                                                  

Lazer cihazımızın başlığı aşağıdaki şekilde, her kullanımda streç film ile kaplanarak, “kişiye özel” hijyenik uygulama yapılır.

lazer

faza

fazer