Merkezimiz – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

Merkezimiz

Asuman Kuaför&Güzellik Merkezi 17 yıllık tecrübesi ile, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Cilt Sıkılaştırma, Selülit Bitirme, Bölgesel Zayıflama, Kırışıklık Giderme, Kuaför, Gelin/Nişan Saçı, Türban Tasarım, Manikür, Pedikür, Akne/Leke, Anti Aging, Peeling, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Oje, İpek Kirpik, Protez Tırnak gibi tüm kategorilerde hizmet veren ve 4 başlığı ile günümüzün en gelişmiş incelme ve kırışıklık giderme cihazı Venus Legacy, aynı zamanda ince, kalın tüylerde ve tüm cilt tiplerinde son derece başarılı sonuçlar veren Diode Lazer Epilasyon cihazı yatırımları ile, sektörde standartları yükselten bir markadır.

Asuman Kuaför&Güzellik Merkezi web sitesi, değerli misafirlerimize, hizmetlerimiz ve uygulamalar hakkında bilgi vermek, ayrıca müşterilerimizin memnuniyetini sizlerle paylaşmak için hazırlanmıştır. Her insanda -özellikle kadınlarda-, mutlu bir yaşam için “kişisel bakım” çok önemlidir. “Her bakımlı kadın güzeldir” ilkesinden yola çıkarak, kendine değer veren, zaman ayıran her insanın, kendisi mutlu ve pozitif olduğu sürece, etrafındakileri de mutlu edeceğini düşünüyoruz. Bu vesileyle “kişisel bakım” ın sıradan bir konu değil, bireylerin iç dünyasını doğrudan etkileyen pozitif bir unsur olduğuna inanıyoruz. Bu noktada merkezimiz, teknik altyapısı, güler yüzlü profesyonel ekibi, şık, ferah ortamı ve sunduğu fırsatlarla, müşterilerine evlerindeki konforu yaşatmak için, en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Hizmet verdiğimiz konulardaki sorularınız için, bize çalışma saatlerinde 0 505 241 22 11 numaralı telefondan ulaşabilir, info@asumankuaforguzellik.com  ya da “iletişim” bölümündeki iletişim formunu doldurarak, her zaman e-mail gönderebilirsiniz, size en kısa sürede cevap verilecektir.

Merkezimizi daha iyi tanımanız ve “40 yıllık hatırı olması için” :) , kahve içmeye bekleriz…

Sevgiler