İpek Kirpik – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

İpek Kirpik

3D İpek Kirpikİpek Kirpik Ekleme ortalama 1 saat sürer. Kirpik ekleme uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanılır. İpek kirpik tamamen hipo-alerjiktir.

Yapılan uygulamadan sonra 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına yaşayabilirsiniz. Suya dayanıklıdır. Yüzebilir, duş alabilir ve günlük hayatınıza doğal olarak devam edebilirsiniz.

 

İpek kirpik ekleme uygulaması, eğitimli ve deneyimli olan sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanmalıdır.
Kirpik ekleme işlemi Uzman ekibimizin dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan son derece zararsız bir kirpik ekleme yöntemidir, ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpiklerizin mevcut halinden daha dolgun görünmesi için ikinci yöntemimizde kirpik ekleme işlemidir.

Yapıştırma süresi 10 dakikadır. Kullanımı 5-10 gündür. Kirpik ekleme işlemi esnasında 8-10 yapraklı tek tek birleşip grup teşkil etmiş kirpikler yapıştırıcısı ile mevcut kirpiklerin dibine kolaylıkla yapıştırılır.

Kirpik ekleme işlemi ile çekici bakışlarınız olsun isterseniz, çalışma saatlerinde 0 505 241 22 11 numaralı telefondan ulaşabilir, info@asumankuaforguzellik.com  ya da “iletişim” bölümündeki iletişim formunu doldurarak, her zaman e-mail gönderebilirsiniz, size en kısa sürede cevap verilecektir.

3daww

3dddd

3dd

3da

3d