El Ayak Peeling – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

El Ayak Peeling

ppEl Peelingi hakkında bilinmesi gerekenler;

El Peelingi yapacak olan kişilerin yaşları çok genç olmamalıdır. El Peelingini yapacak kişiler en az 25 yaş üzeri olmaları daha iyi olacaktır. Çünkü 25 yaşından küçük olanların ellerindeki çatlak veya kırışıklar az olduğundan dolayı peeling yerine nemlendirici kremler ile bu sorunları aşabilirler.

Bir ağaç yaşını, nasıl ki kesildiğinde ortasındaki halkalarından belli ediyorsa, insanının da yaşını elleri belli eder. Ne kadar estetik ameliyat , botox yaparsa yapsın suratı , boynu sarkmasa da elleri belli eder. Çünkü el içi veya üzerindeki kırışıklıklar için yapılacak bir şey yoktur. Bu nedenle el bakımı önemlidir.
El bakımına ne kadar önce başlarsanız sizin için o kadar iyidir. Özellikle el peelingi yapmadan önce kısacası yukarıdaki tarifleri uygulamadan önce el üzerindeki ölü derilerin atılması daha iyi olur.
El Peelingi yapmadan önce muhakkak el üzerindeki ojeler çıkarılmalıdır. Aynı zamanda peeling öncesi ellerinizin temiz olması gerekmektedir.

ppp

 

 

AYAK PEELİNGİ

Bütün vücudumuzu taşıyan ayaklarımızın ayak bakımına ihtiyacı vardır. Sadece yaz aylarında çoraplardan kurtulduğumuz anlarda aklımıza gelmemeli ayaklarımıza bakım yapmak. Merkezimizde uygulanacak ayak peelingi sayesinde, yumuşacık topuklara ve göz alıcı ayaklara sahip olabilirsiniz.

 

 

 

top

aa