Saç Kesimi – Topuz – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

Saç Kesimi – Topuz

saçkesim topuz

Özel günlerde saça gösterilen ilgi de artar. Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alır.
Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saç kesiminiz ve modeliniz tekrar moda olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini biliyoruz.

Özel olmak ve özel kalmak her zaman güzel bir şeydir. Ya özel olmanın yanında bir de özel gününüz varsa işte bu konuda daha özel bir hale girmeye çalışırsınız. Çünkü haklısınız. Nişan-düğün-sevdiğinizle akşam yemeği-doğum günü-mezuniyet balosu gibi özel günlerinizde, herkes gibi siz de,  en güzel saç modeli ile görünmek isteyeceksiniz. Eğer abartıyı seven bir bayansanız kesinlikle ağır bir topuz yapabilirsiniz. Ya da dalgalı bir saç modeli tercih edebilirsiniz. Hangisini tercih edeceğinize kataloglarımızdaki modellerden karar verebilirsiniz. Ya da beğendiğiniz bir modeli bizimle paylaşırsanız, hayalinizdeki modeli gerçekleştirmek de bize düşer.

 

Topuz Modelleri
Saça yükseklik kazandırmak amacıyla, saça krepe yapılarak saçın tepede, ensede, yanda veya kafanın arkasında toplanarak saça kıvrımlı hareketler vererek toka ve firkete ile tutturularak veya bağlanarak yapılan bir işlemdir.

sk2sk3sk1