Cilt Bakımı ve Makyajda Kampanya Fırsatı! – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

Cilt Bakımı ve Makyajda Kampanya Fırsatı!

3daq

3da

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cilt bakımı ve makyaj bir kadın için, sadece güzel görünmeyi değil, aynı zamanda ruh ve beden sağlığını korumayı ifade eder. Sağlıklı ve bakımlı bir cilt, çevremizle olan ilişkilerimize, işteki performansımıza ve moralimizin yüksek olmasına önemli katkı sağlar. Sizin için hazırladığımız bu paketleri şimdi alın, fiyat artışlarından etkilenmeyin. Paketlerinizi 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

1-Temel Cilt Bakımı

Temel Cilt Bakımı Tek Seans (210TL) 5 Seans Paket 1.050TL yerine 840TL

2-Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj Tek Seans (175TL) 5 Seans Paket 875TL yerine 700TL

3-3D İpek Kirpik

İpek kirpik + Uygulama İşlemi: 210TL

İpek Kirpik Bakımı :
0 – 15 gün arasında  125TL
16 – 30 gün arasında 170TL

Kirpiklerinizin düz olmasından, seyrek olmasından, sarı ve ince olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız işte size çözüm fırsatı…

İPEK KİRPİK EKLEME

Her bir kirpiğinize tek tek takılarak uygulanan ipek kirpik ekleme sistemi sayesinde; isterseniz aylarca isterseniz 1 yıldan da fazla süre dolgun kirpiklere, çarpıcı gözlere sahip olabilirsiniz.

Ortalama 1 saat süren uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik tamamen hipo-alerjiktir. En hassas göz çevresinde dahi güvenle uygulanabilir. İster düz ve uzun, ister kıvrık yapıda uygulanabilen kirpik modelini, estetisyenimizle birlikte size en yakışanı birçok çeşidimizden seçebilirsiniz.

Yapılan uygulama sonrası 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi dilediğiniz kadar uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz.

*Bonus özellikli kredi kartlarına 3 veya 6 taksit seçeneği

*Nakit ödemede %10 indirim

*Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Randevu ve satın alma için hemen:

0 505 241 22 11 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırabilir, ya da info@asumankuaforguzellik.com mail adresine e-mail göndererek talebinizi iletebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacak ve rezervasyonunuz kesinleştirilecektir.