Yenileyici Tedaviler – Asuman Kuaför ve Güzellik Merkezi

Yenileyici Tedaviler

Şimdi sizlere medikal estetikte “yenileyici tedaviler” kategorisinde harika bir cihazı tanıtacağız. Yüz, boyun ve vücutta, cilt yenileme, kırışıklık giderme, selüliti yok etme, kol, gıdı, göbek, bacak sarkmalarını toparlamada son derece başarılı, bölgesel incelme ve zayıflamada inanılmaz sonuçlarla fit bir vücuda kavuşabileceğiniz, VENUS LEGACY’den bahsediyoruz.

Amerika’da Victoria’s Secret kızlarının defileye çıkmadan hemen önce uygulama yaptırdıkları harika teknoloji Venus Legacy Asuman Kuaför & Güzellik Merkezinde… İnanılmaz sonuçlar sizi bekliyor…

Bir seansta en az 6cm, 8cm, hatta 12cm incelme sağlayan teknolojiyi sizler de merak ediyor musunuz?

Cildiniz sımsıkı, yanaklarınız tekrar gerginleşsin, gıdınız yok olsun, kollarınız sarkmadan sıkılaşsın, göbeğiniz hızla küçülsün, selülitleriniz hızla kaybolsun ister misiniz?

O zaman görüşme için hemen 0 505 241 22 11 arayarak randevu alın ya da, info@asumankuaforguzellik.com mail adresinden bize e-mail gönderin, hemen size dönüş yapalım.

Size 10-15 dakikalık ücretsiz tanıtım seansı uygularken, kayıt yaptırmaya ne dersiniz?

Herkes, bu harika cihazın sonuçlarını görmek için can atıyor. Siz de acele edin, kampanya fırsatlarını kaçırmayın…

VENUS LEGACY HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

VENUS LEGACY, 4 başlığı ile kendi kategorisinde, ABD FDA onayı alan, dünyada ilk ve tek medikal estetik harikasıdır.

VENUS LEGACY, başarısı kanıtlanmış‎‏ (MP)2 teknolojisi ile, VariPulseTM teknolojilerini kombine ederek tek bir cihazda sunmaktadır. Böylece bugüne kadar kullandığınız Lpg, dermaroller, mezoroller, mikro iğneleme, dermopen, G5, soğuk lipoliz, pasif jimnastik, power plate, kavitasyon gibi bir çok cihaza olan bağımlılığınızı ve maliyetleri ortadan kaldırmakta, tüm bu ürünlerin işlevini tek bir cihazla gerçekleştirerek, size ciddi fiyat avantajı sağlamaktadır.. Üstelik bu eski uygulamaların bir kısmı, karaciğer yağlanması gibi sonuçlar doğurduğu tespit edildiği için, artık medikal uzmanlar tarafından kesinlikle önerilmemektedir.

Artık hiçbir yan tesirle karşı karşıya kalmadan, teknoloji harikası VENUS LEGACY ile hijyenik, ağrısız, konforlu, hızlı ve %100 güvenli olarak, tüm hizmetleri tek bir cihazdan alabileceksiniz.

Devamı için tıklayınız…

Öncesi ve Sonrası

ven56

ven01

ven13

ven55

ven67

Uygulama bilgisi için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz…